Bula La Magazin 2z8bv9c

AcasaPortalCautareInregistrareConectare
Cautam,staff activ,desigerii priceputii si Servere Cs 1.6 

Va uram Calduros Bine ati venit! Fii activ!
Recrutam Clanuri Cs 1.6 
Suntem in cautare de Designer! Skype: gorceag.viorel90 

Bula La Magazin

In jos 
AutorMesaj
RzV.RaZvY
Membru
Membru
RzV.RaZvY

Respectarea Regulilor Respectarea Regulilor : Bula La Magazin 111010 Mesaje : 12
Data de inscriere : 11/07/2011

Bula La Magazin Empty
MesajSubiect: Bula La Magazin   Bula La Magazin Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 7:32 am

Ii zice maicasa lu bula sa se duca la magazin si ia carnati.
mama:iao la stanga dreapta stanga dreapta,dai de o batrananica dai bunaziua ca asa e bine.
mama:stanga dreapta stanga dreapta dai de un caine dai osu ca sa nu te muste.
mama:stanga dreapta stanga dreapta dai deo groapa sari peste ea ca sa nuti rupi picoarele
mama:stanga dreapta stanga dreapta dai de o biserica inchinate ca asa e bine
mama:stanga dreapta stanga dreapta treci strada si ai luat carnatii,ai inteles Bula?
Bula:da mama deci stanga dreapta stanga dreapta dau de o batranica ii dau osu ca sa nu ma muste,stanga dreapta stanga dreapta dau de un caine ii dau buna ziua ca asa e bine,stanga dreapta stanga dreapta dau deo groapa ma inchin la ea ca asa e bine,stanga dreapta stanga dreapta dau de o biserica sar peste ea sa numi rup picioarele,stanga dreapta stanga dreapta ma calca o masina si am luat carnatii
Sus In jos
DrYnK
Designer
Designer
DrYnK

Respectarea Regulilor Respectarea Regulilor : Bula La Magazin 111010 Mesaje : 221
Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 23
Localizare : SatuMare

Bula La Magazin Empty
MesajSubiect: Re: Bula La Magazin   Bula La Magazin Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 8:07 am

: ) ) Nu O Sa Il MusTe
Sus In jos

Bula La Magazin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Life & Entertainment :: Amuzament-
Mergi direct la:  
creează un forum | Muzica | Electronica | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente